אייקונים לקוח עסקי-37

אתגרים לעסקים

אנו בעידן לאתגרים חדשים מתמחים בהנחיית פעילויות וסדנאות למידה אתגרית – Outdoor Training לגיבוש, שיפור האפקטיביות הארגונית ופיתוח והעצמה אישית וארגונית.

במהלך השנים פיתחנו בשיתוף אנשי מקצוע מתחום הייעוץ הארגוני, הניהול והפסיכולוגיה מגוון משימות חווייתיות ומאתגרות אשר מאפשרות ומעודדות פתיחות, גיבוש ותהליכי למידה חווייתיים ומעמיקים אשר מובילים לשיפור התפקוד האישי, הצוותי והכלל ארגוני. מטרתנו היא למקסם את יעילותה המוכחת של הלמידה האתגרית עבורכם: כאשר המומחיות שלנו פוגשת במטרות ובצרכים שלכם הדבר מתאפשר.

סדנאות לדוגמה:

סדנאות גיבוש ולמידה אתגרית בנויות כרצף הדרגתי של משימות אישיות וקבוצתיות, אשר במהלן חברי הקבוצה מתנסים באתגרים מגוונים בסביבה טבעית, השונה מסביבת העבודה השגרתית והמוכרת.

התנסות חווייתית, אותנטית ורב חושית זו תאפשר לכם להשתחרר, ללמוד ולהפתחו כארגון וכפרטים.

המנחה מוביל את המשתתפים לקשר בין ה"כאן ועכשיו" לבין ההתנהלות השגרתית בחיי העבודה. תהליך זה של חוויה, התבוננות ועיבוד משמש ככלי להיווצרות וביסוס מיומנויות ודפוסים אישיים וקבוצתיים החיוניים להתמודדות מוצלחת עם האתגרים הארגוניים: תהליכי קבלת החלטות, עבודת צוות ושיתוף פעולה, מנהיגות והובלה, תקושרת אפקטיבית, שחיקה ומצבי לחץ ועוד.

למידע נוסף אודות השיטה

חשיבותו של המנחה בתהליך הינה מכרעת – בזכות תהליך מקצועי ורגיש של שיקוף ועיבוד אותו מוביל המנחה נוצרת אווירה מעצימה המאפשרת קיומו של שיח בריא ומקדם, מעודדת פתיחות וקירבה ומובילה להשגת מטרות הסדנה באופן חוויתי ובלתי נשכח.

נסיוננו הרב מאפשר לנו להתאים, לגוון ולהעמיק את המשימות בהתאם לקבוצה ולמטרותיה.

הסדנאות מתקיימות במפגש חד פעמי או כתהליך ארגוני מתמשך

הסדנאות מתקיימות בפריסה ארצית בהתאם לנוחיותכם

ניתן לשלב במהלך היום גם שירותי קייטרינג שטח מובחרים ומגוונים

הסדנאות מתקיימות כמפגש חד פעמי או כתהליך ארגוני מתמשך

הסדנאות מתקיימות בפריסה ארצית בהתאם לנוחיותכם

ניתן לשלב במהלך היום גם שירותי קייטרינג שטח מובחרים ומגוונים

אנחנו לשירותכם

נשמח ליצור עבורכם את הסדנה המתאימה ביותר לארגון שלכם:

החל מבירור הצרכים והיכרות עם אופי הקבוצה וערכי הארגון, דרך הגדרת מטרות הסדנה ובנייתה עד הפרט הקטן ביותר וכמובן, הוצאתה לפועל באופן המקצועי ביותר.

אנו מתחייבים להקדיש זמן ומחשבה מרובה על מנת לספק לכם את המענה האולטימטיבי ולתרגם את הצונותיכם וצורכיכם לכדי פעילות מהנה ופרודוקטיבית.

מוזמנים ליצור קשר

נשמח לענות על כל שאלה, החל משלב בירור הרצונות והצרכים שלכם ועד הביצוע המקצועי שלנו.

סגירה
×
×

עגלת קניות